اطلاعات حقوقی کنار

شرایط استفاده از خدمات

 • هنگام استفاده از سایت کنار شما با رعایت شرایط زیر موافقت می کنید. شرایط با نخستین استفاده شما از سایت بلافاصله قابل اجرا می شود.
 • با ارائه هر گونه محتوا به کنار شما موافقت می کنید که حق استفاده از آن را به صورت مجانی به کنار بدهید و به هر صورتی که بخواهد (از جمله با تغییر و تنظیم آن به دلایل عملیاتی و سردبیری) آن را استفاده کند، همچنین در رسانه های سرتاسر جهان (از جمله استفاده در سایت کنار که مخاطبان جهانی آن را می بینند) از آن استفاده کند. در شرایط خاصی، کنار ممکن است محتوای ارائه شده توسط شما را با نهادهای ثالث مورد اعتماد به اشتراک بگذارد.
 • حق نشر در محتوای ارائه شده توسط شما، نزد شما باقی می ماند و این اجازه انحصاری نیست بنا بر این شما می توانید همچنان از محتوایی که به کنار فرستاده اید، به هر صورتی که بخواهید استفاده کنید از جمله اینکه به دیگران اجازه دهید آن را استفاده کنند.
 • به منظور اینکه کنار بتواند از محتوای ارسالی شما استفاده کند، شما تایید می کنید که آنچه به کنار می فرستید، کار خود شماست، افتراآمیز نیست و قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نمی کند. همچنین تایید می کنید که شما حق دارید اجازه استفاده از آن را به صورتی که در بالا آمده به کنار بدهید و شما رضایت افرادی را که در کار ارسالی شما ممکن است مورد شناسایی قرار گیرند یا موافقت پدر و مادر یا ولی آنها را (در صورتی که زیر18 سال دارند) جلب کرده اید.
 • ما معمولا نام شما را همراه موردی که ارسال کرده اید می آوریم مگر آنکه شما نخواهید نامتان ذکر شود. ولی به دلایل عملیاتی و فنی، گاهی این امر میسر نیست.
 • لطفا هنگام تهیه مطلب، عکس، یا فیلم و صدا (که می خواهید برای کنار ارسال کنید) خود را به خطر نیاندازید، از خطرات دوری گزینید و قوانین را نیز زیر پا نگذارید.
 • اگر نمی خواهید اجازه ای را که در بالا به آن اشاره شده، واگذار کنید، لطفا فایل خود را برای کنار نفرستید یا آن را با کنار به اشتراک نگذارید
 • برای شرکت در بعضی از بخش های سایت کنار ممکن است ثبت نام لازم باشد. در این موارد هر گونه اطلاعات شخصی که در سایت کنار وارد می کنید، طبق قوانین کنار در زمینه حفظ حریم شخصی، جمع آوری، نگهداری و استفاده خواهد شد.
 • این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت کنار نیستند و کنار در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی کنار نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.
 • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از کنار بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد
 • در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم کنار در میان بگذارید

سیاست حفظ حریم خصوصی

 • کنار معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است لذا کنار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کنار، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 • به منظور ارائه خدمات کامل به شما، گاهی لازم است اطلاعاتی را از شما کسب کنیم. وقتی که برای دریافت خدمات مانند پیشنهاد رویداد و مسیر های شهرگردی، خبرنامه ها، شرکت در رویدادها و ... در کنار ثبت نام می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم که این اطلاعات می تواند شامل نام، نشانی ایمیل، نشانی پستی، شماره تلفن ثابت یا همراه و یا تاریخ تولد باشد. کنار به صورت خودکار پس از ورود ، اطلاعات کوکی ها و نشانی اینترنتی شما را ذخیره میکند.
 • کنار از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات کنار، تهیه محتوای مناسب، برنامه های . تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند همچنین کنار اطلاعات شما را اجاره نمی دهدو نمی فروشد
 • کنار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات کنار یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • کنار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات کنار یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • هنگامی که شما چنین اطلاعاتی را به ما می دهید، ما به لحاظ قانونی متعهد هستیم که از اطلاعات شما طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در مورد حافظت از اطلاعات شخصی استفاده کنیم، از جمله قانون جرایم رایانه ای مصوب سال ۱۳۸۸.

کوکی اچ‌تی‌تی‌پی

 • کوکی حجم کوچکی از اطلاعات درباره ارحجیت های اینترنتی شماست که به ما امکان می دهد وبسایت را طبق علایق شما تنظیم کنیم. کنار ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت کنار از آن استفاده کند. نشانی اینترنتی شماره ای است که منحصرا امکان شناسایی یک کامپیوتر خاص یا هر دستگاه دیگری که به شبکه متصل باشد را فراهم می کند.وبسایت کنار نشانی اینترنتی شما را نیز هنگام ثبت نظر و ثبت نام دخیره میکند.

مبارزه علیه هرز نامه